Apcalis Sx 20mg

Cena: 80,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Apcalis Sx 20 mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Każdy blister z hologramem
Lek działa do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze

WYSYŁKA
płatność z góry

2 4 80 zł 18 zł 17 zł GRATIS
4 8 152 zł 17 zł 17 zł GRATIS
6 12 204 zł 16 zł 17 zł GRATIS
8 16 256 zł 15 zł GRATIS GRATIS
10 20 300 zł 14 zł GRATIS GRATIS
20 40 560 zł 13 zł GRATIS GRATIS

Apcalis Sx 20 mg Oral Jelly – sposób na impotencję

Zostało już udowodnione naukowo, że około półtora miliona Polaków cierpi na schorzenia związane z potencją. Niestety leki na impotencję przepisywane na receptę zwykle nie są refundowane i nie kosztują małe pieniądze, dlatego część społeczeństwa boryka się z tym problemem bez możliwości właściwego wyleczenia. Między innymi dlatego indyjski koncern Ajanta Pharma zajął się produkcją równie skutecznych zamienników, jakie są dostępne w korzystnych cenach, a co za tym idzie możliwe do zakupienia nawet przez osoby z ograniczonymi możliwościami finansowymi. Każdy mężczyzna pragnie mieć udane życie seksualne, a jeżeli może temu zaradzić poprzez zakup właściwych tabletek, czyni to po konsultacji z lekarzem bądź farmaceutą.

Apcalis oral jelly jest zamiennikiem znanej wszystkim Viagry.

Ten specyfik zawiera w sobie dawkę 20 mg tadalafilu, czyli leku działającego na rozszerzenie naczyń krwionośnych członka, a co za tym idzie na właściwą stymulację erekcji. Preparat dostępny bez recepty pod postacią owalnych tabletek zabarwionych na kolor pomarańczowy, dostępny jest w blisterach po dwie sztuki, przy czym już jedna tabletka stanowi zalecaną dawkę dobową.
Apcalis Sx 20 mg uznaje się na rynku farmaceutycznym jako skuteczny zamiennik Cialisu 20 mg, jednak jego cena jest zdecydowanie niższa. W obu przypadkach zasadniczym komponentem leczniczym jest wspomniany wyżej tadalafil, który tak samo jak cytrynian sildenafilu oraz wardenafil jest odpowiedzialny za leczenie zaburzeń erekcji.
Apcalis Oral Jelly 20 mg dla mężczyzn w każdym wieku Mężczyźni w wieku dojrzałym pragną mieć regularne i udane życie seksualne, aby zaspokoić potrzeby własne oraz swojej partnerki, dlatego gdy pojawiają się choćby drobne problemy z erekcją, lekarze i farmaceuci polecają specyfiki lecznicze, w których skład wchodzi na przykład tadafil. Apcalis firmy Oral Jelly wyróżnia się na rynku leków na potencję, ponieważ jest tańszy, a co najważniejsze ogólnie dostępny.
Dlatego już dziś zapoznaj się dokładnie z zastosowaniem, działaniem oraz listą przeciwwskazań czy skutków ubocznych przy stosowaniu tego typu leków. A jeżeli będziesz przestrzegał ściśle zaleceń znajdujących się na ulotce Apcalis Sx 20 mg, z pewnością również Twoje zadowolenie seksualne będzie sięgać zenitu.
Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana kamagra. Produkt pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków."