Kamagra żel 100mg

cena: 154,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Kamagra żel 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w kartoniki zawierające 7 saszetek. „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający
Działanie do 4 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 22 zł 154 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 16 zł 224 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 15 zł 315 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 14 zł 392 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 13 zł 455 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 12 zł 840 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 11 zł 1540 zł
280 SASZETEK (40 WEEK PACK) 9 zł 2520 zł

Kamagra żel - produkt oral jelly jest popularny, skuteczny i tani.

jednym z najpopularniejszych produktów leczniczych używanych w leczeniu zaburzeń erekcji jest znana już kamagra. lek ten wytwarzany jest przez indyjską korporację farmaceutyczną, jaka oczywiście działa przy stałym patronacie światowej organizacji zdrowia - world health organization. mówiliśmy już o leku w postaci tabletek, teraz przyszedł czas na lek pod postacią żelu, albowiem kamagra w takiej formie również jest dostępna.

lek zwany kamagrą w formie żelu jest równie skuteczny, a co najważniejsze jeszcze łatwiej przyswajalny przez organizm mężczyzny.

jego działanie jest takie same, ma on zniwelować problemy z erekcją. profesjonalna nazwa tego produktu brzmi - kamagra żel'owa oral jelly. warto poświęcić kilka chwil na omówienie jego skuteczności. dzięki zastosowaniu miejscowym działa niemalże natychmiast, co oznacza że po jego nałożeniu na członek, zwiększa się przepływ krwi w narządzie, nabiera on sztywności, a tym samym staje się w pełni gotowy do zainicjowania poprawnego stosunku płciowego. jego skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami, toteż lekarze polecają go swoim pacjentom w kuracji farmakologicznej na problemy z potencją oraz wszelkie zaburzenia erekcji. kamagra żel oral yelly posiada identyczny skład chemiczny substancji czynnych, czyli cytrynian sildenafilu, jak jego odpowiednik jakim jest kamagra żel w tabletkach. lek również przyjmuje się doustnie w identycznych dawkach jak kamagra w tabletkach, a jedyną różnicą jest jego postać zażywania.

Żel'owa postać kamagry doskonale się sprawdza i jest skuteczna, ze względu na jej wchłanialność w skórę. Kamagrę żelową stosują mężczyźni w różnym wieku i są zadowoleni. Taka forma żelowa sprawia wiele przyjemności nie tylko męzczyźnie ale także kobiecie.

Opisując nieco dokładniej preparat kamagra oral yelly warto powiedzieć jeszcze kilka ważnych informacji. jedną z nich jest sama postać leku, czyli skoncentrowany i smakowy żel do picia, który oczywiście zawiera sildenafil. dla urozmaicenia smaków kamagrę w żelu można zakupić w kilku rodzajach: miętowym, bananowym, truskawkowym, ananasowym, czekoladowym, pomarańczowym, porzeczkowym oraz karmelowym. poszczególne preparaty oprócz innego smaku nie różnią się składem czyli ilością leku w mg. jego główną zaletą jest właśnie różnorodność smaku, dzięki czemu otrzymujemy większy wybór przy zakupie leku. przyjrzyjmy się teraz dokładnemu stosowaniu żelu. jak już wspomnieliśmy, kamagra żel oral jelly to żel smakowy w postaci dyskretnych saszetek, jakie dzięki prostemu zastosowaniu mogą być zupełnie niezauważone przez partnerkę. Leki na potencję można stosowac na wiele sposobów jednak postać żel'owa daje dodatkowe możliwości. Może partnerka go używać do smarowania...
Skutki uboczne stosowania takich leków to np. ból głowy, jednak mężczyźni raczej się tym uniedogodnieniem nie przejmują z racji tego co zyskują. Nie mogą tego żelu stosowac osoby po zawale serca czy z wysokim ciśnieniem, wówczas należy pójść do lekarza na konsultacje.
wioletta
"zamówiłam leki dla swojego męża ;-) na następny dzień była już przesyłka u nas. jestem zadowolona z efektów."
bugusław
"leki dobrze się sprawują. szybka wysyłka. polecam"
robert0
"profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. polecam i wrócę napewno."
bartosz
"oryginalnie zapakowana kamagra żelowa. produkt pierwsza liga."
tadeuszm
"zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
marcin
"szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco kamagrę w żel'u."
roman89
"wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
bt568
"szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. tutaj będę kupował kolejne partie leków."