Kamagra 100mg

Cena: 44,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Kamagra 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Każdy blister z hologramem
Lek działa do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze

WYSYŁKA
płatność z góry

1 4 44 zł 11 zł 17 zł GRATIS
2 8 80 zł 10 zł 17 zł GRATIS
3 12 108 zł 9 zł 17 zł GRATIS
4 16 128 zł 8 zł 17 zł GRATIS
5 20 140 zł 7 zł 17 zł GRATIS
10 40 260 zł 6,5 zł GRATIS GRATIS
20 80 480 zł 6 zł GRATIS GRATIS
40 160 880 zł 5,5 zł GRATIS GRATIS
80 320 1600 zł 5 zł GRATIS GRATIS
Kamagra 100 mg to doskonały preparat na problemy z erekcją.

Kamagra oral jelly jako znany i popularny środek stosowany w leczeniu wszelkich problemów z erekcją, właściwie już podbił świat. Sprzedawana jest jako doskonały, a przede wszystkim tańszy zamiennik Viagry. Staje się ona najpopularniejszym lekiem, jakie mają działanie lecznicze w zaburzeniach z erekcją.
Lek ten dostępny jest w wielu formach, a jedną z nich jest właśnie Kamagra 100 mg oral jelly w tabletkach lub jako cukierek a o jej skuteczności nikogo nie trzeba przekonywać.

Ten lek zwany również Viagrą generyczną w swej skuteczności niczym nie odbiega od oryginalnej Viagry. W skład tabletek wchodzi Sildenafil Citrate, czyli ten sam składnik leczniczy jaki zawiera wspomniana już Viagra.

Zatrzymajmy się na chwilę nad właściwym stosowaniem i dawkowaniem omawianego leku. Jak każdy preparat leczniczy, również powinna być przyjmowana ściśle według zaleceń lekarza bądź zaleceń producenta widniejących na ulotce. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości, warto zasięgnąć porady u swojego lekarza bądź farmaceuty.

Według zaleceń lekarskich należy przyjąć jedną tabletkę 100 mg na 30-40 minut przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Jest to lek przyjmowany doustnie, który należy połknąć i popić niewielką ilością wody. Kolejnym elementem, aby lek zadziałał jest oczywiście stymulacja seksualna polegająca na grze wstępnej obojga partnerów.

Przed startem zażycia preparatu jakim jest KAMAGRA 100 mg w tabletce lub jako cukierek warto także zapoznać się z listą przeciwwskazań, a wszystko po to aby zadbać o własne zdrowie i cieszyć się jedynie ze skuteczności leku. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

- Spożywanie alkoholu, które może wpłynąć niekorzystnie na działanie leku, bądź doprowadzić do zawrotów głowy oraz obniżenia ciśnienia tętniczego;

- Niskie ciśnienie tętnicze, przebyte choroby serca bądź zawały serca, to także wyraźne przeciwwskazania, które mogą znacznie wpłynąć na stan zdrowia osoby zażywającej Kamagrę i jako cukierek

- Leku nie powinny zażywać osoby z zaburzeniami nerek i wątroby, słabą krzepliwością krwi, a także osoby przed 18 rokiem życia.


Kamagra 100 mg to sprawdzony i rekomendowany lek przez wielu mężczyzn, którzy po jego zastosowaniu cieszą się z wysokiej wydajności seksualnej, a co za tym idzie odczuwają ogromną radość i zadowolenie ze współżycia seksualnego ze swoją partnerką.


Kamagry nie wolno stosować u mężczyzn z:

  • zastawką aortalną i jej pochodnymi oraz arytmią komorową
  • wysokim nadciśnieniem tętniczym,
  • chorobą sercową i niedokrwistością,
  • chorobą gdzie wymagane jest stosowanie leków uwalniających tlenek azotu,
  • uczuleniem na sildenafil oraz inne odczyny zawierające się w kamagrze
  • niewydolnością nerek,
  • chorobą niedokrwienną serca i układu krążenia lub zawale czy też udarze mózgu,
  • postępującą miażdżycą,
  • innymi chorobami krążenia i serca,


Stosując leki na impotencję można z większą częstotliwością dochodzić do orgazmu dzięki czemu powiększa się nasza wydolność seksualna.

Łączy się to bezpośrednio z większą radością podczas stosunku i samomozadowoloniem co poprawia znacznie nastrój w tych intymnych chwilach. Jak już wspominane było w powyższym opisie kamagry nie powinno się stosować podczas picia lub już po spożyciu napojów alkoholowych co znacznie spowalnia i zakłóca działanie każdego z leków na problemy z impotencją.

Nie powinno się brać więcej jak maxymalnie 100 mg leku na dobę, takie zalecenia ma Ajanta Pharma czyli producent tego specyfiku. Najpewniej byłoby skonsultować dawkę leku ze swoim lekarzem rodzinnym i wówczas być pewnym co do ilości i częstotliwości jego stosowania.

Aby działanie było prawidłowe i porządane należy zdrowo i systematycznie się odżywiać unikając cieżkich i nie strawnych posiłków. Zalecany jest również ruch na codzień.

Działanie Kamagry 100 mg w cukierku i tabletce?

Ten lek w cukierku czy też w tabletce jako nowoczesny lek na potencję podbija świat Internetu, a klienci chętnie zaopatrują się w ten medykament, wiedząc że może pomóc im w dolegliwościach związanych z impotencją. Najważniejszą cechą Kamagry jest jego długi okres działania, który określa się średnio jako 8 do 12godzin. Tabletki to okrągły kształt i turkusowy kolor, a ich producentem jest znana wszystkim firma Bayer. Kolejną ważną zaletą leku jest jego cena, albowiem tanią Kamagrę w tabletkach może zakupić każdy, nie zależnie od wieku i zasobności portfela. Opnie mężczyzn na temat tabletek oraz Kamagry w cukierku do ssania są jednoznaczne, większość z nich cieszy się z udanych i prawidłowych erekcji oraz z o wiele lepszych doznań podczas kontaktów seksualnych. Nie tylko poprawia jakość erekcji, ale zwiększa ogólną sprawność seksualną mężczyzn, wiemy to z badań i opinii naszych zadowolonych klientów, którzy jednoznacznie przyznają, że ich życie seksualne nabrało tempa, mogą nareszcie cieszyć się wraz z partnerką udanymi i długotrwałymi stosunkami oraz długimi stanami erekcji czy samego momentu szczytowania. Duża część mężczyzn już po pierwszym zastosowaniu Kamagry pod postacią turkusowej tabletki, cieszy się z udanego pożycia seksualnego, a dzięki bezpiecznemu składowi mogą go oni zażywać doraźnie bądź stale.

Działanie leku:
Tabletki Kamagry 100mg działają tak jak większość preparatów tego rodzaju, czyli poprzez wpływ na rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając przepływ krwi do prącia w czasie zbliżenia płciowego obojga partnerów. należy tutaj podkreślić, że tabletki mogą wspomóc wzwód, jedynie przy prawidłowej inicjacji seksualnej, czyli zbliżeniu i podnieceniu seksualnym. Samo działanie preparatu jest obserwowane po 15-20 minutach od zażycia tabletki.

Okres działania może stać się dłuższy, gdy tabletka zostanie zażyta po obfitym posiłku. Lek działa od 8 do 12 godzin, dzięki czemu mężczyźni mogą cieszyć się z naprawdę długiego okresu podniecenia seksualnego i prawidłowej erekcji prącia. W związku z dawkowanie leku, każdy mężczyzna powinien dobrać ją w sposób indywidualny, choć pierwszą zalecaną dawką jest jedynie 10 mg, co stanowi pół tabletki Kamagry.

Do najczęściej występujących działań ubocznych podczas zażycia Kamagry Oral Jelly pod postacią tabletek można zliczyć uczucie zgagi, bóle głowy, zaczerwienienie twarzy oraz współtowarzyszące uczucie gorąca. Równie często występuje niestrawność, nieżyt nosa, nudności oraz zawroty głowy. Do rzadziej spotykanych działań ubocznych zalicza się nadwrażliwość na światło, nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenia widzenia. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, należy skonsultować się z lekarzem.

Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana kamagra 100mg. Produkt pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków."