Levitra 20mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.
tania Levitra tanio i bez recepty

Levitra tanio i bez recepty 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Każdy blister z hologramem
Lek działa do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze

WYSYŁKA
płatność z góry

1 4 120 zł 30 zł 17 zł GRATIS
2 8 216 zł 27 zł 17 zł GRATIS
3 12 300 zł 25 zł GRATIS GRATIS
4 16 368 zł 23 zł GRATIS GRATIS
5 20 440 zł 22 zł GRATIS GRATIS
10 40 760 zł 19 zł GRATIS GRATIS

Levitra 20 mg (u nas tanio i bez recepty)

Jednym z częstych, choć wyjątkowo rzadko poruszanych męskich problemów jest potencja. Obecnie rynek farmaceutyczny oferuje pokaźną gamę produktów leczniczych, które skutecznie pozwalają pozbyć się tego kłopotliwego schorzenia. Jednym z polecanych na rynku farmaceutycznym leków jest Levitra. Można ją kupić u nas tanio i bez recepty. To nowoczesny i wyjątkowo skuteczny lek na potencję, nazywany również preparatem drugiej generacji, a jego skuteczność potwierdzana jest przez wielu mężczyzn, którzy borykali się z tym problemem. Działanie leku utrzymuje się od 8 do 12 godzin, dzięki czemu mężczyźni mogą cieszyć się z udanego pożycia seksualnego.

Producentem tabletek Levitra tanio jest znana firma Bayer. Tabletki charakteryzują się okrągłym kształtem oraz pomarańczowym kolorem. Levitra to wyjątkowo skuteczny i popularny lek na impotencję, nie tylko wśród młodego pokolenia, ale także wśród mężczyzn w starszym wieku. Wielu z nich potwierdza skuteczność leku oraz doskonałą poprawę jakości erekcji, a nawet o ulepszeniu pożycia seksualnego z partnerką.

Nie tylko sami pacjenci potwierdzają skuteczność działania leku, jakim jest Levitra. Również badania kliniczne prowadzone na grupie mężczyzn z problemami erekcyjnymi dowodzą, że Levitra (bez recepty) poprawia jakość erekcji, a mężczyźni czuja pełniejsze zadowolenie ze stosunku seksualnego. Dzięki bezpiecznym składnikom zawartym w leku, można go stosować nie tylko doraźnie, ale również jako stały środek leczniczy, dzięki któremu problem impotencji zupełnie zniknie.

Działanie tabletek Levitra

Składniki tabletek Levitra zaczynają swoje działanie już po około 15-20 minutach, od ich zażycia. Sam lek działa na prącie poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych, zwiększając przy tym przepływ krwi do prącia już podczas samego stosunku. Lekarstwo w postaci małej tabletki zadziała tylko pod warunkiem wcześniejszego podniecenia seksualnego oraz upłynięcia odpowiedniego czasu.

W przypadku tabletek Levitra jest to niespełna 15-20 minut od połknięcia i popicia obficie jakimś płynem. Czasami działanie może nastąpić później, szczególnie gdy uprzednio zjemy dość pokaźny posiłek. Jeżeli chodzi o dawkowanie, sprawa wygląda bardzo indywidualnie. Pacjentowi zażywającemu tabletkę po raz pierwszy, zaleca się przyjęcie dawki nie większej niż 10mg, co jest odpowiednikiem jedynie połowy tabletki. Tabletka zawierająca substancję czynną wardenafil nie ma wpływu na pojawienie się bądź zwiększenie ochoty na seks, musi ona wystąpić poprzez naturalną inicjację seksualną dwojga partnerów.

Istotne informacje przed zastosowaniem leku Levitra tania, bez recepty

Istnieje wiele przeciwwskazań w stosowaniu leku Levitra, dlatego każdy zanim zacznie przyjmować lek, powinien dokładnie zapoznać się z ulotką producenta. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

- uczulenie bądź nadwrażliwość na czynny składnik leku – wardenafil, bądź inne składniki jakie znajdują się w tym specyfiku;

- przyjmowanie leków na inne schorzenia, które mogą wpłynąć ujemnie na organizm oraz wywołać niepożądane skutki, na przykład nadciśnienie tętnicze;

- stwierdzone ciężkie choroby serca lub wątroby oraz niskie ciśnienie tętnicze krwi;

- problemy ze wzrokiem bądź choroby oczu, także występujące w rodzinie pacjenta;

Przyjmując lek Levitra należy zachować szczególną ostrożność tym bardziej że kupuje się ja bez recepty gdy:

- występują problemy sercowe;

- pacjent ma stwierdzoną arytmię serca bądź inną wrodzoną chorobę sercową;

- w przypadku skrzywienia prącia bądź chorób wywołujących nieustający wzwód;

- w przypadku stwierdzenia wrzodów żołądka bądź innych chorób związanych z niewydolnością wątroby. Levitra to lek przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn powyżej osiemnastego roku życia, po uprzednim zapoznaniem się z dołączoną ulotką producenta. Levitrę można zakupić tanio więcej każdy może ją mieć jednak trzeba przestrzegać powyższych zaleceń. Również zażywanie tabletek Levitra z innymi stale przyjmowanymi lekami powinno być skonsultowane z lekarzem bądź farmaceutą. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych bądź skutków ubocznych należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Jak stosować tabletki Levitra?

Producent tabletek Levitra dokładnie opisuje sposób zażywania, również konsultacja z lekarzem specjalistą pomoże nam rozwikłać wszystkie kwestie problemowe w tym temacie. Najczęściej stosowaną dawką leku jest zaledwie 10 mg, czyli pół tabletki. Należy przyjąć ją doustnie na 25 do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym, a następnie doprowadzić do naturalnego pobudzenia seksualnego, poprzez inicjację seksualną z partnerką. Ulotka informuje także, iż Levitra nie powinna być stosowana w większej dawce niżeli jedna tabletka na dobę.

Działania niepożądane jakie mogą wystąpić po zażyciu leku

W przypadku wszystkich leków, ich producenci informują o możliwości wystąpienia skutków ubocznych i nieprzewidzianych działań. Również tabletka Levitra może spowodować działania niepożądane, a do najczęstszych jakie są spotykane u pacjentów należą: ból głowy, zaczerwienie twarzy, będące następstwem uderzenia krwi do głowy. Równie często występują: niestrawność, nudności, zawroty głowy a nawet nagły katar bądź wrażenie zatkanego nosa. Do rzadziej wymienianych działań niepożądanych zalicza się nadwrażliwość skóry na promienie słoneczne, podwyższone bądź obniżone ciśnienie tętnicze krwi, bóle pleców bądź mięśni czy zaburzenia widzenia.

Warto dość dokładnie zapoznać się z dołączoną przez producenta ulotką, aby móc cieszyć się z właściwego i długotrwałego działania leku, jakim jest tania Levitra (tanio). Jeżeli nie znamy odpowiedzi na własne wątpliwości związane z lekiem, skonsultujmy się z farmaceutą bądź lekarzem specjalistom, a nasze życie seksualne z pewnością nabierze pożądanych rozmiarów i kolorów.
Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów no i bez recepty."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana tania levitra. Produkt tanio w zakupie i pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków bez recepty."