Tadalis 20mg

Cena: 64,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Tadalis bez recepty

Substancja czynna Sildenafil 100mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.
Każdy blister z hologramem
Lek działa do 4 godzin.
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze

WYSYŁKA
płatność z góry

2 4 64 zł 14 zł 17 zł GRATIS
4 8 120 zł 15 zł 17 zł GRATIS
6 12 168 zł 14 zł 17 zł GRATIS
8 16 208 zł 13 zł 17 zł GRATIS
10 20 240 zł 12 zł 17 zł GRATIS
20 40 440 zł 11 zł GRATIS GRATIS

Jak działa Tadalis 20 mg

Mechanizm działania leku na impotencje o nazwie TADALIS 20 mg oczywiście jest podobny do wszystkich leków z tego rodzaju, do jakich należy także popularna na całym świecie Viagra. TADALIS 20 mg zawiera substancje czynną o nazwie tadafil, która jest odpowiedzialna za hamowanie enzymu fosfodiesterazy, a następnie napływu krwi do prącia, wywołującego tym samym wzwód prącia. Cały ten proces pozwala mężczyźnie na prawidłowy wzwód, oczekiwaną satysfakcję seksualną i spełnienie wraz z partnerką podczas inicjacji płciowej.

Lek o nazwie TADALIS 20 mg rozpoczyna swoje działanie już po 30 minutach od jego zażycia, a ponieważ występuje w postaci małej żółtej tabletki, każdy mężczyzna może ją zażyć w dyskrecji przed pranerką, popijając jedynie niewielka ilością wody. Warto pamiętać o najważniejszych przeciwwskazaniach w przypadku stosowania tego typu leków, do jakich należy spożywanie posiłków tłustych czy obfitych oraz alkoholu. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek z tych czynników, stymulacja seksualna może się obniżyć bądź zupełnie zaniknąć.

Producent natomiast przy właściwym zastosowaniu leku gwarantuje jego wyjątkowo długi czas działania, trwający nawet od 12 do 36 godzin od momentu zażycia. Stosowanie leku TADALIS 20 mg Według ulotki producenta oraz zaleceń lekarskich, TADALIS 20 mg należy przyjmować w dawce 10 mg, a maksymalną dawką jaką uznaje się za dozwoloną jest 20 mg wspomnianego leku. TADALIS 20 mg jest przeznaczony wyłącznie do stosowania przed aktywnością seksualną, nie jest on lekiem do stosowania codziennego.

TADALIS 20 mg to lek stosowany wyłącznie przez mężczyzn i mający za zadanie wyeliminować wszelkie trudności z osiągnięciem erekcji, na które mogą się składać czynniki psychiczne bądź neurologiczne. TADALIS 20 mg może zadziałać na poprawę erekcji i prawidłowy przebieg inicjacji seksualnej, jedynie przy jednoczesnej inicjacji, jaka powinna mieć miejsce już po zażyciu tabletki.

Przed zastosowaniem TADALIS należy zapoznać się dokładnie z ulotką producenta, listą przeciwwskazań oraz skutków ubocznych, aby móc wyeliminować jak największą ich część oraz właściwie zareagować w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek z wymienionych dolegliwości.

Również przedawkowanie leku TADALIS powinno zostać niezwłocznie zgłoszone u lekarza, albowiem w takiej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych.

Również przedawkowanie leku TADALIS 20 mg powinno zostać niezwłocznie zgłoszone u lekarza, albowiem w takiej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych.
Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana kamagra. Produkt pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków."