Valif 20mg w żelu

Cena: 140,00 zł
opakowania
1 opakowanie zawiera 7 saszetek leku.

Valif żel

Substancja czynna Vardenafil 20mg.
Pakowana w kartoniki zawierające 7 saszetek. „Week Pack”
Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający
Działanie do 4 godzin.
Ilość Cena za saszetkę Cena za całość
7 SASZETEK (1 WEEK PACK) 20 zł 140 zł
14 SASZETEK (2 WEEK PACK) 19 zł 266 zł
21 SASZETEK (3 WEEK PACK) 18 zł 378 zł
28 SASZETEK (4 WEEK PACK) 17 zł 476 zł
35 SASZETEK (5 WEEK PACK) 16 zł 560 zł
70 SASZETEK (10 WEEK PACK) 15 zł 1050 zł
140 SASZETEK (20 WEEK PACK) 13 zł 1820 zł

Valif w żelu 20 mg – lek generyczny dla mężczyzn w średnim i podeszłym wieku

W Polsce przeprowadzane są specjalistyczne badania, określające odsetek społeczeństwa płci męskiej jaki ma problem z impotencją. Badania te wskazują, ze co najmniej 1,5 miliona polaków cierpi na przejściowe bądź stałe zaburzenia erekcji. Trzeba dodatkowo podkreślić, że tylko niewielki procent z tej liczby mężczyzn stać na zakup drogich leków, do jakich zalicza się Viagrę czy Levitrę.
W związku z tym indyjski koncern Ajanta Pharma sukcesywnie zajął się produkcją i sprzedażą tańszych zamienników, a wśród nich wyróżnić możemy również lek o nazwie Valif w żelu 20 mg, który jest bezpośrednim zamiennikiem Levitry 20 mg. Dzięki jego produkcji, każdy mężczyzna może zapomnieć o problemach z impotencją, kupując i stosując regularnie ten wyjątkowo skuteczny specyfik w żelu.

Niższa cena i pełna satysfakcja jako główne zalety Valif w żelu.
Przeznaczony jest dla mężczyzn i może być aplikowany niemalże w każdym wieku. Mowa tutaj oczywiście o mężczyznach dojrzałych powyżej 18 roku życia. Ponieważ Valif w żelu 20 mg zawiera te same substancje czynne co Levitra 20 mg, a jego cena jest zdecydowanie niższa, wielu mężczyzn może cieszyć się z cudownego działania tego leku po korzystnej cenie.

Specyfik sprzedawany jest pod postacią 5 ml saszetek, jakie występują w kilku smakach: ananas, pomarańcza oraz truskawka, które należy rozpuścić w niewielkiej ilości wody, a następnie nanieść na członka. Jego działanie następuje już po kilkunastu minutach od nałożenia, pod warunkiem współistnienia pobudzenia seksualnego.

W przypadku leku jakim jest Valif w żelu 20 mg, jego działanie utrzymuje się od 8 aż do 12 godzin, dzięki czemu każdy mężczyzna może poczuć pełną i długotrwającą satysfakcję ze wzwodu oraz pożycia seksualnego ze swoją partnerką.

Odznacza się także właściwościami przedłużającymi stan erekcji, kontrolowaniem momentu i długości dochodzenia do pełnego wytrysku, jak również daje wzmocnione odczucia i przeżycia podczas uprawiania seksu z partnerką.
Zapoznaj się z ulotką Valif w żelu
Podczas stosowania leku Valif w żelu 20 mg należy dokładnie zapoznać się z ulotką, poznać wszelkie przeciwwskazania oraz działania uboczne, albowiem niewłaściwe stosowanie leku może prowadzić do powikłań i trwałych uszczerbków na zdrowiu.
Wioletta
"Zamówiłam leki dla swojego Męża ;-) Na następny dzień była już przesyłka u nas. Jestem zadowolona z efektów."
Bugusław
"Leki dobrze się sprawują. Szybka wysyłka. Polecam"
Robert0
"Profesjonalna obsługa i leki z najwyższej półki. Polecam i wrócę napewno."
Bartosz
"Oryginalnie zapakowana kamagra. Produkt pierwsza liga."
TadeuszM
"Zamówiłem leki - na następny dzień już paczka u mnie ;)"
Marcin
"Szybka wysyłka przede wszystkim także polecam gorąco."
Roman89
"Wracam tutaj zamawiać leki na potencję bo są tanie i skuteczne"
BT568
"Szukałem w internecie i wreszcie znalazłem. Tutaj będę kupował kolejne partie leków."